KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5486047

nr 548 6047

Etsning

signerad Birger, Arvingarna, 29x34

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 27 oktober 2008
kl 17:53:38